27 Haziran 2010 Pazar

Evsizim, Barksızım Buaralar Pek Tatsızım

okulun bitmesine bir hafta kaldı ve bir telaşla bavulumu hazırlarken ev sahibimiz bir son dakka golü attı ve hayallerimizi 8.9 şiddettinde sarstı. Bir akrabası geleceği için evi boşaltmamızı istiyor. Ama şimdi yapılmazki diye sızlanırken istediğiniz zaman diyor ama bizim zaten zamansızlık problemimiz olduğunu hiç hesaba katmıyor.
 iki gündür tüm Emirdağı tavaf ediyoruz tüm halk bizim ev aradığımızı öğrendi zaten ama içimize sinen bir ev bulamadık tabiki beğendiğimiz evleride bekar diye vermiyolar. napalım evleniptemi gidelim :(

 evet henüz gerçek hayatta bir ev bulamadık ama ben güzel bir ev beğendim  Alvhem de.


 Aydınlık bir salon beyaz mobilyalar. Bende yeni evimi döşerken (tabi bulabilirsem o evi) beyaz mobilyalar kullanmak istiyorum. Daha önce belki tayinim çıkar umuduyla ikinci el eşya almıştım ama artık umudumda kalmadı nasıl olsa evlenene kadar burdayım ki buda uzun bir zaman burda olacağımı gösterir. Madem gidemiyorum artık burda düzenimi kurayım bari.Evet bu ev İsveçte ama ve bende burda böyle bir ev bulamam ama hayal kurmaktan kim ölmüş.
 Evet Alvhem döşerde güzel olmazmı. Balkonu yok ama napalım her güzelin bir kusuru olur balkonsuzda olur.

Allah'ım darısı başımıza inşallah....

3 yorum:

 1. What a beautiful home - I love the simplicity of the decorating and the stylish colours used - lots of white yet still warm and homely. Thanks for sharing.

  YanıtlaSil
 2. alvhem,benim favori sitelerimden,
  iskandinav tarzını seviyorum ben,gösterişten uzak ve yalın olması çarpıyor beni...
  Emirdağ demek..ihsaniye de yaşamışlığım var:)

  ev konusunda şans ve kolaylıklar diliyorum,ve çok zevkli bir ev döşeyeceğine inanıyorum...
  sevgiler....

  YanıtlaSil
 3. This rooms are faboulus!
  Laura from Italy http://chebirba.blogspot.com

  YanıtlaSil